Flotex Flok Halı

Flotex, ne tam anlamıyla bir tekstil ürünü, ne de bir esnek zemin kaplaması; bu iki ürünün avantajlarının birleşmesiyle oluşan özgün yapısı sayesinde, genel mekanlarda gerekli olan her tür şarta uygun kullanım sağlayan flok halıdır. Metrekaresinde bulunan 80 milyon naylon 6.6 fiber üretim teknolojisine sahip koleksiyon ıslak ve kuru ortamlarda, (R13) kayma direncine sahiptir.

Flotex, kullanıcılara yenilikçi bir zemin kaplamasından bekleyeceği her şeyi sunan yüksek teknoloji tekstil ürünü

Flotex, sertliğini ve dayanımını, su geçirmez köpük tabanı ve metrekareye düşen 80 milyon naylon 6.6. fiber liften oluşan yüzeyinden alırken, normalde yalnızca bir halının sağlayabileceği düşünülen sessizliği ve konforu da yaşatıyor.

Son derece istikrarlı
Flotex, her açıdan son derece istikrarlıdır ve bir tekstil zemin kaplamasının optiklerine sahiptir. İşlevsel ve dayanıklı olduğu kadar, Forbo’nun diğer koleksiyonları gibi rahat temizlenebilen bir üründür. Flotex karo ve rulo formunda sunulmaktadır.

Dayanıklı ve Konforlu
Flotex, sertliğini ve dayanımını, su geçirmez köpük tabanı ve metrekareye düşen 80 milyon naylon 6.6. fiber liften oluşan yüzeyinden alırken, normalde yalnızca bir halının sağlayabileceği düşünülen sessizliği ve konforu da yaşatıyor.

Sessiz, Aynı Zamanda Hijyenik
Naylon fiberler yalnızca ses absorbe etmek ve konfor sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda mekandaki ince toz ve alerjenleri yakalıyor, ıslak veya kuru temizleme sırasında da çaba harcamadan geri bırakıyor.

Flotex, içerik yapısı gereği yıllar içinde oluşan küf ve kötü kokulara rağmen ilk günkü gibi ferahlığını koruyor.

Flotex rulo

Flotex rulo zemin kaplaması, hemen hemen her ticari ve ortak kullanım alana uyumlu, mükemmel bir tekstil çözümüdür. Forbo, Flotex markası altında çok sayıda rulo zemin kaplama seçeneği sunar. Flotex koleksiyonlarında ihtiyaçlarınızı karşılayan bir tasarım mutlaka bulunur.

Flotex Karo

Flotex karo halı, 50x50 cm ve/veya 50x25 cm ölçülerinde üretien yüksek kaliteli tekstil karo halıdır. Flotex karoların diğer zemin çözümleri ve alternatifleri ile birleştirilmesi kolaydır; kendi modüler tasarımınızı oluşturmak için size sınırsız olanaklar verir. Flotex karo halı koleksiyonu, sofistike çizgisel tasarımlardan tek renkli seçeneklere uzanan 5 farklı seri sunar. Flotex karo koleksiyonlarını keşfedin.

Flotex Planks

Sofistike ve stil sahibi modüler zeminler! Modüler uygulamalar zemin sektörünün en büyük trendlerinden biri. Forbo ile benzersiz zeminler oluşturmak için 100x25 cm boyutlarında üretilen yeni Flotex plank koleksiyonunu keşfedin. Plaka biçimindeki bu koleksiyon, Flotex Planks ve Flotex Color koleksiyonlarımızda mevcuttur. Heyecan verici bu koleksiyon, her türlü ortama mükemmel bir şekilde uyum sağlar, koleksiyonları birbiriyle eşleştirmek için sonsuz olanaklar sunar.

Flotex Designer Rulo Koleksiyonu

Forbo Zemin Sistemleri; Phillipe Starck, Tibor Reich ve Ettore Sottsass gibi dünyaca ünlü tasarımcılarla işbirliği yaparak birçok ortamda uygulanabilir yeni ve benzersiz zemin tasarımları yaratıyor. Kendi tasarımcılarımızın yaratıcılığını, dünyanın dört bir yanında bilinen tasarımcıların uzmanlığıyla birleştirerek, sürekli yeni ve eşsiz zemin tasarımları sunmaya çalışıyoruz.